شبکه های اجتماعی و دریافت بک لینک با اعتبار بالا

شبکه های اجتماعی و دریافت بک لینک با اعتبار بالا

وقتی که در رتبه بندی گوگل رو به افزایش هستید و برنامه ریزی کرده اید تا به رتبه های بالاتر برسید، از معیار های دیگر که در گرفتن رتبه با کیفیت بالاتر کمک خواهد کرد، نیاز داشتن بک لینک هایی با اعتبار بالای دامین (DOMAIN AUTHORITY) می باشید.

شبکه های اجتماعی

نکته مورد اهمیت در اینجا، چگونگی دریافت این اعتبار و بالابردن رتبه اعتبار برای سایت می باشد. حال در کجا میتوان این اعتبار ها را دریافت کرد.

از راهکارهای دریافت این اعتبار استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد. ممکن است تا کنون شما شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، توئیتر، پینترست را ساخته باشید و از آنها برای دریافت اعتبار سئو سایت خود یا مشتری خود استفاده کرده باشید. اما مطمئن باشید که دنیای شبکه های اجتماعی به این چند شبکه ختم نمیشود و تعداد بسیار دیگری از این شبکه ها وجود دارند که از طریق آن میتوانید اعتبار برای پروژه خود دریافت کنید.

امروز برای شما تعدادی از این شبکه ها را معرفی کرده تا شما هم از آنها مطلع شوید.

 • فیسبوک (اعتبار دامین 100): مورد اعتماد ترین و پرکاربردترین سایت در دنیا می باشد. در فیسبوک برای شما این امکان وجود دارد که لینکی به سایت خود بگذارید. هر موقع یک کسب و کاری شروع می شود همیشه صفحه فیسبوک راه اندازی میکند پس شما هم آن را بسازید.
 • توئیتر (اعتبار دامین 100): درباره توئیتر خیلی حرفها میتوان گفت. راه اندازی صفحه به راحتی در آن انجام میشود و میتوانید لینک سایت خود را نیز در آن قرار دهید.
 • یوتیوب (اعتبار دامین 100): یوتیوب از خدمات گوگل برای کاربرانش می باشد. در یوتیوب نه تنها میتوانید یک بک لینک قرار دهید بلکه در کانال یوتیوب خود تا 5 لینک میتوانید بگذارید.
 • اینستاگرام (اعتبار دامین 100): حال که فیسبوک مالک اینستاگرام شده است، این شبکه نرم افزار اصلی بر روی گوشی هوشمند شما بوده و با استفاده از امکانات آن اقدام به قراردادن مطالب خود هستید و با اضافه کردن بک لینک سایت خود در آن از دریافت اعتبار بالا از اینستاگرام قافل نمانید
 • گوگل بیزینس (اعتبار دامین 94): اگر شما برای مشتری خود کسب و کار محلی را سئو می کنید، بهترین راه ایجاد در این خدمت گوگل می باشد. از این بهتر برای گرفتن رتبه خود چه می خواهید که بک لینک خود را در سرویس های خود گوگل قرار بدهید. در ساخت صفحه دقت کنید اطلاعات را کامل و دقیق وارد کنید.
 • لینکداین (اعتبار دامین 98): از محبوب ترین و معروفترین سایتها برای معرفی کسب و کار و ایجاد شبکه ارتباطی با دنیای تجارت و کسب و کار و پیدا کردن افراد مشتاق به کسب و کارتان، لینکداین می باشد. میلیون ها آدم در این شبکه حضور فعال دارند و نه تنها در آن مطالب جدید می بینند بلکه تخصصا در جستجوی کسب و کارهای مورد علاقه خود می باشند و شما با قرار دادن لینک سایتتان در صفحه لینکداین، این فرصت را از دست ندهید.
 • پینترست (اعتبار دامین 98): این شبکه به عنوان یک خانه قدرتمند در شبکه های اجتماعی محسوب می شود. وقتی شما صفحه خود را می سازید، میتوانید بک لینکی برای سایت خود در آن قرار دهید و آن را تایید کنید.
 • رددیت (اعتبار دامین 98): در میان همه شبکه های اجتماعی بوک مارکی، رددیت به شما اجازه می دهد تا اکانت مجانی برای خود بسازید. در این شبکه، سایت خود را به عنوان بوکمارک در صفحه خود قرار می دهید و اعتباری بالا برای سایت خود دریافت میکنید.
 • ویمئو (اعتبار دامین 96): بعد از یوتیوب، ویمئو معروفترین سایت برای اشتراک گذاری فایل های تصویری می باشد. ویمئو برای شما بسیار عالی است چرا که به شما اجازه می دهد مقدار زیادی برای سایت خود بک لینک در صفحه ویمئو خود ایجاد کنید.
 • تامبلر (اعتبار دامین 97): بعضی ممکن است این شبکه را وب 2 بدانند، اما تامبلر در وجود کاربران مطرح بسیار رتبه بالایی دارد. یک صفحه بسازید و آن را با قراردادن لینک های مختلف سایتتان به یک اعتبار بالا تبدیل کنید.
 • دیسکاس (اعتبار دامین 94): این شبکه به عنوان ابزار فراگیر گذاشتن نظرات برای سایت های فراوان می باشد که به عنوان جایگزین بخش نظر گذاشتن وبسایت ها قرار می گیرد. ایجاد صفحه در این شبکه به شما این فرصت را می دهد تا به اعتبار دریافتی برای پروژه خود بیافزایید.
 • اسلایدشیر (اعتبار دامین 94): این شبکه بسیار عالی برای اشتراک گذاری مطالب خود مثل پاورپوینت ها و سخنرانی ها می باشد. اسلاید شیر نه فقط به شما نیز این اجازه را می دهد که بک لینکی برای سایت خود قرار بدهید بلکه می توانید بقیه شبکه های خود را به این صفحه وصل کنید.
 • یلپ (اعتبار دامین 94): یکی از مطرح ترین سایتهای نظردهی انلاین که شما حتما باید کسب و کار محلی خود را در آن مطرح کنید. این شبکه به شما این اجازه می دهد تا بتوانید یک اکانت مجانی برای خود ایجاد کنید و در آن از کسب و کار خود گفته و بک لینکی به سایت خود ایجاد کنید.
 • دایلی موشین (اعتبار دامین 94): یکی دیگر از شبکه های اشتراک گذاری ویدئو در اینترنت میباشد. شما میتوان در این شبکه 5 شبکه اجتماعی دیگر خود را قرار دهید و همچنین از سایت خود نیز بک لینکی برای گرفتن اعتبار بالا بسازید.
 • ساند کلود (اعتبار دامین 95): شبکه ای عالی برای دریافت تعداد بی شماری از لینک برای سایت خود! همچنین میتوانید برای ایجاد یک بستر استاکینگ سوشیال از این سایت استفاده کنید و بقیه شبکه های اجتماعی خود را به آن وصل کنید.
 • بهانس (اعتبار دامین 93): شاید این شبکه اصلا به گوش شما نرسیده باشد. بهانس شبکه ای از طرف شرکت مطرح ادوبه میباشد که به طراحان این اجازه را میدهد تا طرح های خود را در آن به اشترام بزارند و همچنین از تعداد بی شماری لینک قرار دهید.
 • دیگو (اعتبار دامین 92): از مطرح ترین شبکه های بوکمارکی در دنیای اینترنت می باشد که به شما اجازه می دهد با سخت صفحه ای مخصوص به تعداد نامحدود لینک های مختلف به سایت خود بسازید.
 • اسکریبد (اعتبار دامین 93): در این شبکه کتاب خوان به شما این امکان را میدهد با قرار دادن بک لینک به سایت خود از اعتبار بالای آن استفاده کنید. اسکریبد از وبسایت هاییست که سئو کاران حتما باید از آن برای دریافت اعتبار دامین استفاده کنند.
 • ابوت می (اعتبار دامین 92): همان لحظه که شما شروع به ایجاد کمپین بک لینکهای خود می کنید، حتما صفحه سایت خود را در این شبکه ایجاد کنید.  با کمک این شبکه میتوان بک لینک های خود را ایجاد کرده و شبکه های اجتماعی دیگر خود را نیز به آن متصل کنید.
 • موز (اعتبار دامین 90): همه سئو کاران موز را می شناسند. همه میدانیم که در موز میتوانید اعتبار بالا از موز دریافت کنید و با قرار دادن بک لینک به سایت خود شبکه های دیگر خود را متصل کنید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

۱ نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *